Kubek Snow Peak Titanium Double Mug 300 FH

MG-052FH

Nowe

Niezwykle lekki i wytrzymały tytanowy kubek z podwójną ścianką o pojemności 300 ml. 

Więcej szczegółów

Dostępny

229,00 zł

Więcej informacji

Niezwykle lekki i wytrzymały tytanowy kubek z podwójną ścianką o pojemności 300 ml. Posiada składany uchwyt, który po złożeniu ściśle przylega do ścianki kubka co pozwala zaoszczędzić nam sporo miejsca w plecaku. W komplecie niezwykle przydatny siatkowy pokrowiec chroniący przed przypadkowymi zarysowaniami.

Podwójne ścianki zapewniają działają na zasadzie termosu, dzięki czemu znajdujący się w kubku płyn bardzo długo utrzymuje wysoką temperaturę. Bez problemu można również chwycić kubek w dłoń gdyż ścianki świetnie izolują ciepło i chronią przed poparzeniami.

Możliwość dokupienia pokrywki, która ułatwia popijanie, chroni przed przypadkowym wylaniem i pomaga dłużej utrzymać ciepło napoju.

Wymiary: 7.6 x 8.6 cm
Waga: 83.5 g
Pojemność: 300 ml

Tytan znany jest przede wszystkim z wysokiej wytrzymałości w stosunku do ciężaru, a także odporności na korozję. Charakteryzuję się wysoką temperaturą topnienia (ponad 1600 °C!) co czyni ten metal użytecznym jako materiał ogniotrwały. Stopy tytanu są wykorzystywane w przemyśle lotniczym, militarnym, procesach metalurgicznych, motoryzacyjnym, medycznym, sportów ekstremalnych i innych.