Kubek Snow Peak Titanium Double Mug 450 FH

MG-053

Nowe

Wysokiej klasy kubek marki Snow Peak z pojdwójną ścianką, o pojemności 450 ml, wykonany z bardzo wytrzymałego, a zarazem lekkiego tytanu.

Więcej szczegółów

Dostępny

299,00 zł

Więcej informacji

Wysokiej klasy kubek marki Snow Peak z podwójną ścianką, o pojemności 450 ml, wykonany z bardzo wytrzymałego, a zarazem lekkiego tytanu, dla osób, które bardzo cenią sobie super lekkość produktów przy wysokich parametrach użytkowych. Posiada składany uchwyt, który po złożeniu ściśle przylega do ścianki kubka co pozwala zaoszczedzić nam sporo miejsca w plecaku.

Podwójne ścianki zapewniają działają na zasadzie termosu, dzięki czemu znajdujący się w kubku płyn bardzo długo utrzymuje wysoką temperaturę. Bez problemu można również chwycić kubek w dłoń gdyż ścianki świetnie izolują ciepło i chronią przed poparzeniami.

Możliwość dokupienia pokrywki, która ułatwia popijanie, chroni przed przypadkowym wylaniem i pomaga dłużej utrzymać ciepło napoju.

Wymiary: 8.6 x 9.7 cm
Pojemność: 450 ml
Waga: 118 g

Tytan znany jest przede wszystkim z wysokiej wytrzymałości w stosunku do ciężaru, a także odporności na korozję. Charakteryzuję się wysoką temperaturą topnienia (ponad 1600 °C!) co czyni ten metal użytecznym jako materiał ogniotrwały. Stopy tytanu są wykorzystywane w przemyśle lotniczym, militarnym, procesach metalurgicznych, motoryzacyjnym, medycznym, sportów ekstremalnych i innych.