Kubek Snow Peak Titanium Double Stacking Mug 300 Zobacz większe

Kubek Snow Peak Titanium Double Stacking Mug 300

TW-123

Nowe

Wysokiej klasy kubek marki Snow Peak z podwójną ścianką o pojemności 300 ml, wykonany z bardzo wytrzymałego, a zarazem lekkiego tytanu.

Więcej szczegółów

Dostępny

199,00 zł

Więcej informacji

Wysokiej klasy kubek marki Snow Peak z podwójną ścianką o pojemności 300 ml, wykonany z bardzo wytrzymałego, a zarazem lekkiego tytanu, dla osób, które bardzo cenią sobie super lekkość produktów przy wysokich parametrach użytkowych. Seria SEPPOU została stworzona z myślą o łatwiejszej organizacji naczyń. Kubki można wkładać jeden w drugi by zaoszczędzić jak najwięcej miejsca.

Możliwość dokupienia pokrywki, która ułatwia popijanie, chroni przed przypadkowym wylaniem i pomaga dłużej utrzymać ciepło napoju.

Wymiary: 7.6 x 8.6 cm
Waga: 56 g
Pojemność: 300 ml

Tytan znany jest przede wszystkim z wysokiej wytrzymałości w stosunku do ciężaru, a także odporności na korozję. Charakteryzuję się wysoką temperaturą topnienia (ponad 1600 °C!) co czyni ten metal użytecznym jako materiał ogniotrwały. Stopy tytanu są wykorzystywane w przemyśle lotniczym, militarnym, procesach metalurgicznych, motoryzacyjnym, medycznym, sportów ekstremalnych i innych.