Kusza pneumatyczna Imersion Eskwad AIR

Nowe

Doskonałe wyważona kusza pneumatyczna o dużej mocy, połączonej z precyzją i niezawodnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających freediverów. Dzięki systemowi regulacji siły wystrzału w kuszy Eskwad AIR możemy z łatwością nurkować zarówno na otwartych wodach jak i pomiędzy rafami. 

Więcej szczegółów

699,00 zł

Więcej informacji

Z uwagi na coraz większą popularność łowiectwa podwodnego i prośby ze strony freediverów firma Imersion postanowiła wprowadzić na rynek pneumatyczny model kuszy - Eskwad AIR. Produkcja w całości realizowana jest we Francji co pozwala na stałą kontrolę jakości oraz wprowadzanie i przetwarzanie różnych części i komponentów potrzebnych do montażu.

Doskonałe wyważenie, duża moc połączona z precyzją i niezawodnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających freediverów. Dzięki systemowi regulacji siły wystrzału w kuszy Eskward AIR możemy z łatwością nurkować zarówno na otwartych wodach jak i pomiędzy rafami. Cały spust i ergonomiczna rękojeść świetnie dopasowuje się do dłoni i zapewnia doskonałe manewrowanie nawet w 7 mm rękawiczkach.

40 mm lufa jest fabrycznie naładowana do ciśnienia 25 bar. Wewnętrzna lufa ma średnicę 13 mm, a 8mm strzała (gwint 6x100) z podwójnym wąsem zapewnia doskonałę penetrację każdej ryby.

W komplecie strzała o średnicy 8 mm, grot z podwójnym wąsem, uchwyt do ładowania.