Obudowa podwodna do smartfona Weefine Smart Housing PRO

WFH03

NoweObudowa podwodna do smartphona Weefine Smart Housing PRO z czujnikiem głębokości oraz komputerem nurkowym w aplikacji.

Więcej szczegółów

2 049,00 zł

Więcej informacji

Smart Housing PRO to uniwersalna wodoszczelna obudowa do smartfonów, kompatybilna z większością modeli dostępnych obecnie na rynku, niezależnie od systemu operacyjnego iOS (iPhone) czy Android (Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, LG, Oppo, HTC itp.). Obudowę kontrolujemy za pomocą darmowej aplikacji Dive+. Aby sparować obudowę z aplikacją należy zeskanować kod QR znajdujący się wewnątrz obudowy.

Obudowa Smart Housing PRO posiada wbudowany czujnik głębokości i temperatury, dzięki którym nasz smartfon we współpracy z aplikacją może działać również jako komputer nurkowy. Po nurkowaniu mamy dostęp do przejrzystego logbooka, w którym przejrzymy historię nurkowań: miejsce, czas nurkowania, głębokość, zdjęcia, warunki, datę. W aplikację wbudowany jest również niesamowity edytor zdjęć i filmów, który automatycznie ustawi najlepszą ostrość, kontrast, jasność czy saturację tak, by nasze podwodne materiały wyglądały bardziej naturalnie. Bezpośrednio z aplikacji możemy udostępnić nasze zdjęcia i filmy na portalach społecznościowych czy przesłać je znajomym.

Na tyle obudowy znajduje się duże okienko, przez które zobaczymy cały wyświetlacz smartfona, przyciski służące do obsługi aplikacji oraz duży i wygodny spust migawki.

Wysoki poziom szczelności zapewnia kilka systemów opracowanych przez firmę Weefine. Oprócz standardowych o-ringów i zakręcanego zatrzasku blokującego, obudowa posiada także wbudowany system próżniowy, który zapewni nas przed wejściem pod wodę, że obudowa jest w 100% szczelna.

Obudowa Smart Housing Pro jest szczelna do 80 m. Do obudowy zmieścimy smartfona o wielkości do 158 x 83 x 9 mm

Wymiary zewnętrzne: 205 x 105  x 61 mm
Zasilanie: 2 x AAA


Wersja WFH03 względem poprzednika posiada większe okienko na obiektywy aparatów smartfona. Istnieje możliwość dokupienia obiektywów szerokokątnych oraz do makrofotografii.


- Solidna aluminiowa obudowa
- Duże okienko na tyle dopasowane do obiektywów w aparacie
- Dwa otwory do montażu dodatkowych obiektywów
- Duży spust migawki
- Mocowanie Tripod
- System próżniowy z pompką
- Zatrzask blokujący
- Wskaźnik szczelności
- Wodoszczelność do 80 m
- Czujnik głębokości
- Czujnik temperatury
- Otwór na linkę


Pobierz aplikację DIVE+

Pobierz instrukcję w języku polskim

Produkty powiązane