Tytanowy zestaw noż + łyżka Snow Peak Ti-Backpacker Fork & Spoon Zobacz większe

Tytanowy zestaw widelec + łyżka Snow Peak Ti-Backpacker Fork & Spoon

SCT-005

Nowe

Bardzo lekki i poręczny tytanowy niezbędnik w skład, którego wchodzą widelec, łyżka oraz pokrowiec.

Więcej szczegółów

Dostępny

65,00 zł

Więcej informacji

Bardzo lekki i poręczny tytanowy niezbędnik w skład, którego wchodzą widelec, łyżka oraz pokrowiec. Materiał, z którego został wykonany cechuje się bardzo niską wagą i dużą wytrzymałością. Idealny dla poszukiwaczy przygód podróżujących z plecakiem.

Sztućce wykonane są z jednego elementu, pozbawione są ostrych krawędzi, nie ulegają korozji i co najważniejsze - są całkowicie nietoksyczne. Produkty wykonane z tytanu na pewno nigdy cię nie zawiodą, sztućce po kontakcie z wrzątkiem, czy gorącym jedzeniem bardzo szybko stygną i nie ma możliwości poparzenia, a dzięki swoim właściwościom, zimą, nawet podczas bardzo niskiej, ujemnej temperatury nie "przykleją" się nam do języka.

Materiał: Tytan
Wymiary: 2.5 x 15.2 cm
Waga: 34 g
Kraj produkcji: Japonia

Tytan znany jest przede wszystkim z wysokiej wytrzymałości w stosunku do ciężaru, a także odporności na korozję. Charakteryzuję się wysoką temperaturą topnienia (ponad 1600 °C!) co czyni ten metal użytecznym jako materiał ogniotrwały. Stopy tytanu są wykorzystywane w przemyśle lotniczym, militarnym, procesach metalurgicznych, motoryzacyjnym, medycznym, sportów ekstremalnych i innych.